Jaunumi

SIA Buconto kļuva par LTRK biedru

SIA Buconto kļuva par LTRK biedru

SIA Buconto kļuva par vienu no Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedriem, tādējādi dodot iespēju savam biznesam attīstīties vēl intensīvāk.

Dalība Tirdzniecības un rūpniecības kamerā sniedz ievērojamu skaitu priekšrocību, tostarp iespēju saņemt konsultāciju pakalpojumus par jautājumiem, kas saistīti ar uzņēmējdarbību, piedalīties LTRK publiskos biznesa pasākumos, nodibināt investīciju un biznesa saites ar partneriem mājās un ārzemēs. Tāpat, pateicoties dalībai LTRK, SIA Buconto iegūst piekļuvi mārketinga informācijai par tirgus stāvokli utt.

Tajā pašā laikā LTRK galvenie uzdevumi ir atbalstīt uzņēmējdarbības vidi, nodrošināt uzņēmumu konkurētspēju un attīstīt eksportu.

SIA Buconto dalība LTRK ir svarīga daudzu iemeslu dēļ, tostarp tas, ka uzņēmums pārstāv ārvalstu partneru produktus Latvijā.

Tādējādi SIA Buconto ir oficiālais izplatītājs Dānijas uzņēmumam MOLDOW, kas ir viens no lielākajiem starptautiskajiem piegādātājiem filtru sistēmu un rūpnieciskās ventilācijas tirgū. Prezentējot MOLDOW produktus Latvijā, SIA Buconto dod iespēju Latvijas patērētājiem iegādāties augstas kvalitātes aprīkojumu no piegādātāja ar gandrīz gadsimtu ilgu vēsturi, šo iekārtu kvalitāte tiek atzīta visā pasaulē.

Vēl viens SIA Buconto ārvalstu partneris ir Austrijas uzņēmums IDM, kas ražo siltumsūkņus Eiropas tirgum. Specializējoties uz atjaunojamiem enerģijas avotiem, vairāk nekā 40 gadu pastāvēšanas laikā IDM ir izstrādājis visu veidu siltumsūkņus, kurus var izmantot rūpnieciskām un privātām vajadzībām.

SIA Buconto ne tikai nodrošina tirgū esošos produktus, bet arī nodrošina klientiem uzticamu servisu un tehnisko atbalstu. Mūsu uzņēmuma speciālisti var sagatavot nepieciešamo iekārtu uzstādīšanas projektu, ieviest to, veikt uzstādīšanu un sniegt turpmāku atbalstu tā darbības laikā.

Uzņēmums ar to nedomā apstāties, tas ir nepārtrauktā attīstības un pilnveidošanās procesā: partnerības Eiropas līmeņa sasniegšana nav pēdējais SIA Buconto darbības posms. Dalība LTRK arī kļuva par nopietnu soli ceļā uz pozīciju nostiprināšanu uzņēmējdarbības vidē.

© 2023 Buconto Visas tiesības paturētas