Par mums

SIA Buconto ir oficiālais Moldow rūpnīcas izplatītājs Latvijas un Igaunijas teritorijā

Moldow ir viens no līderiem projektēšanas un ražošanas tirgū:

Putekļu nosūkšanas un filtrēšanas sistēmas kokapstrādei un uzņēmumiem, kas nodarbojas ar gofrētā kartona, papīra un šķiedru materiāliem.

Projektējot un ražojot savus produktus kopš 1921. gada, mēs esam ieguvuši plašu zinātību un plašu pieredzi, kas ļauj mums nodrošināt sistēmu uzticamību un nākotni. Kvalitāte ir mūsu atslēga, tāpēc visas mūsu sistēmas ir veidotas pēc iespējas uzticamākas un energoefektīvākas.

Mūsu galvenais birojs un ražošanas telpas atrodas Dānijā, no kurienes mūsu sistēmas tiek eksportētas visā pasaulē. Moldow ir pārstāvēta arī Polijā, Krievijā un ASV, kā arī ar izplatītāju starpniecību visā pasaulē.

Moldow A/S ir 100% Dānijas uzņēmums, kas pieder JHM Holsted Holding A/S, kas pieder Hoffmann Capital A/S un Holsted Invest A/S.

Vēsture

Moldow A/S ir divu uzņēmumu - Moldow Systems un Jørgen Hansens Maskinfabrik - apvienošanās rezultāts, kas strādāja vienā un tajā pašā nozarē. Moldow Systems A/S specializējās eksportā, un Jørgen Hansen Maskinfabrik A/S paplašināja savu tirgus daļu Dānijā un uzsāka savu rūpniecisko ventilatoru ražošanu. Dibināta 1921. gadā Kopenhāgenā. Gadu gaitā uzņēmums ir pieaudzis līdz divām specializācijas jomām, izmantojot gaisa tehnoloģijas filtru sistēmās un krāsošanas līnijas.

Jørgen Hansen Maskinfabrik A/S tika dibināta 1960. gadā kā ventilācijas iekārtu ražotājs, taču gadu gaitā produktu klāstā ir pievienotas arī filtru sistēmas un krāsošanas iekārtas. Uzņēmums uzsāka arī savu rūpniecisko ventilatoru ražošanu.

Sazināties ar mums

Esmu piekrītu šiem noteikumiem *.

© 2023 Buconto Visas tiesības paturētas