Kokapstrādei

PUTEKĻU NOSŪKŠANAS SISTĒMAS – FILTRI – KOKSNE UN KOKAPSTRĀDE

Pamatojoties uz daudzu gadu pieredzi kokapstrādes ražošanas putekļu nosūkšanas sistēmu izstrādē, Moldow piedāvā plašu putekļu nosūkšanas sistēmu spektru kokapstrādes uzņēmumiem. Patiesībā Moldow oriģinālie putekļu nosūcēji ir izstrādāti jau 1921. gadā, sākotnēji tie tika paredzēti kokapstrādes rūpniecībai Dānijā, bet pēc tam arī Ziemeļeiropā. Moldow daudzu gadu pieredze putekļu nosūkšanas sistēmu izstrādē un ražošanā ļauj mums būt pirmajās rindās putekļu nosūkšanas tehnoloģiju attīstībā.

Šodien mēs specializējamies energoefektīvu koksnes putekļu filtru projektēšanā lielākajai daļai kokapstrādes rūpniecības segmentu visā pasaulē, kas, pateicoties zemam elektroenerģijas patēriņam, augstai darbības efektivitātei un elastīgai tehnoloģisko procesu vadībai, nodrošina zemas ekspluatācijas izmaksas. Moldow koksnes atkritumu aspirācijas sistēmas savienojumā ar sistēmu Moldow Energy Manager un Moldow ražotajiem ventilatoriem var ietaupīt līdz 70% no Jūsu elektroenerģijas izdevumiem.

Sprādziendrošas putekļu nosūkšanas sistēmas

Maisu filtri Moldow ir paredzēti izmantošanai potenciāli sprādzienbīstamā vidē (ATEX) un vienmēr atbilst visaugstākajām drošības prasībām.

MHL FILTRS – maisu filtrs lielam putekļu un gaisa plūsmas daudzumam.

SB FILTRS – maisu filtrs vidējam/mazam putekļu un gaisa plūsmas daudzumam.

MX FILTRS – maisu filtrs ļoti lielam putekļu un gaisa plūsmas daudzumam.

© 2023 Buconto Visas tiesības paturētas