Papīra un kartona ražotnēm

PAPĪRA ATGRIEZUMU UTILIZĒŠANA, ŠĶIROŠANA UN FILTRĀCIJA

Moldow piedāvā papīra, kartona un gofrētā kartona atgriezumu šķirošanas sistēmas. Mūsu sistēmas var tikt izmantotas Jūsu atkritumu utilizēšanas sistēmā kā galvenais šķirošanas komponents, kā arī, tā kā tās ir ļoti kompaktas, var tik izvietotas tieši pēc blīvējuma vai virs atkritumu preses.

Mūsu DanSep atgriezumu šķirotāji ir energoefektīvi, produktīvi un kompakti. Mums ir modeļi gaisa plūsmām no 6000 līdz 60 000 m3/stundā. DanSep var tikt izmantots gaisā esošo atkritumu un atgriezumu šķirošanai papīra, kartona un poligrāfijas nozarēs. DanSep var šķirot dažāda biezuma papīra materiālus – no plānām plēvēm līdz gofrētam kartonam.

Uzziniet vairāk par mūsu DanSep šķirotājiem vai arī sazinieties ar mūsu speciālistiem, lai iegūtu pilnīgu informāciju par materiālu šķirotāju DanSep izmantošanu.

PAPĪRA, CELULOZES UN POLIGRĀFIJAS RŪPNIECĪBAS PUTEKĻU FILTRĀCIJA

Pēc papīra, celulozes papīra un poligrāfijas rūpniecības atgriezumu šķirošanas procesa, izplūdes gaisā paliek putekļi. Kā likums, ekoloģiskās prasības neļauj novadīt putekļus atmosfērā vai atpakaļ ēkā bez filtrācijas. Moldow specializējas energoefektīvu putekļu nosūkšanas sistēmu ražošanā praktiski jebkuram materiālam, ko izmantoto papīra, celulozes papīra un poligrāfijas rūpniecībā, kā piemēram: papīrs, kartons vai gofrētais kartons, kartona kastes, kafijas filtri un grāmatu iesiešanas produkcija.

Moldow izmanto maisu filtrācijas tehnoloģiju putekļu nosūkšanā. Mūsu daudzu gadu pieredze ar šo tehnoloģiju ļauj mums izstrādāt un ražot uzticamus papīra un kartona putekļu nosūcējus, kas, pateicoties zemam elektroenerģijas patēriņam, augstai efektivitātei un elastīgai tehnoloģisko procesu vadībai, nodrošina Jūsu uzņēmumam izmaksu samazināšanu.

MHL FILTRS – maisu filtrs lielam putekļu un gaisa plūsmas daudzumam.

SB FILTRS – maisu filtrs vidējam/mazam putekļu un gaisa plūsmas daudzumam.

MX FILTRS – maisu filtrs ļoti lielam putekļu un gaisa plūsmas daudzumam

© 2023 Buconto Visas tiesības paturētas