SB filtri

SB tipa filtrs – tas ir efektīvs filtrs sistēmām, kas darbojas zem spiediena pie gaisa plūsmas no 5,000 līdz 175,000 m3/h atkarībā no filtra konstrukcijas, atkritumu tipa un daudzuma. Filtrs ir slēgts, modulārs maisu filtrs, kas paredzēts uzstādīšanai ārpus telpām uz jumtiem, virs atkritumu konteineriem vai zemes līmenī ēkas ārpusē.

Nepārtraukta filtru maisu tīrīšana apvienojumā ar efektīvu atkritumu apsaimniekošanu vienmēr nodrošina augstu uzticamību. Filtrētais materiāls reģenerējas ar reverso gaisa attīrīšanas sistēmu, kas ir uzstādīta katrā filtra sadaļā. Šo attīrīšanas sistēmu var vadīt dažādos veidos atkarībā no apstrādājamā materiāla veida un daudzuma.

SB tipa putekļu nosūcēji ir konstruēti vai nu ar ķēdes konveijeru (SBA tips) vai ar rotora veida vārstu (SBT tips), vai ar šneka konveijeru, vai ar atkritumu tvertnēm atkritumu savākšanai, kas ir izvietotas zem filtra (SBD tips). Konstrukcijas veidu nosaka atkarībā no filtrēšanas slodzes un materiāla veida.

Filtra izmantošanai papīra un kartona rūpniecībā, to ir iespējams projektēt ar plūsmas konveijeru (SBJ).

Izplūdes gaisa ventilators atkritumus novada filtra ieplūdes daļā, no kurienes tie nonāk nogulsnējumu nodalījumā. Tikai vissīkākās putekļu daļiņas ar gaisa plūsmu tiek novadītas filtru maisā. Reģenerācijas ventilatori katrā filtra sadaļā tiek iedarbināti periodiski, ļaujot katra maisa iekšpusē esošajam putekļu slānim nogulsnēties filtra pamatnē, kur tie savienojas ar smagākiem atkritumiem. Atkritumi, kuri uzkrājas nogulsnējumu nodalījumā, utilizējas atkarībā no filtra veida. Atkritumus var novadīt pa ķēdes konveijeru, rotatora veida konveijeru, šneka konveijeru vai maisos/ kārbās. Paralēli tam papīra atkritumiem tiek izmantots plūsmas konveijers.


FILTRU SB PRIEKŠROCĪBAS

  • Efektīva filtrācija
  • Minimāls putekļu atlikums
  • Nepārtraukta darbība 24 stundas diennaktī/ 7 dienas nedēļā
  • Efektīva filtra elementu reģenerācija
  • Ekonomisks risinājums
  • Moduļu veida, uz attīstību vērsta konstrukcija
  • Elastīgs dizains
© 2023 Buconto Visas tiesības paturētas