Navitel | Smart box max | Input voltage 12-40 V; Output voltage 5 V V
- Код товара: 335459
- EAN: 8594181745161
- MPN: 8594181741842
12.85€
Без налога: 10.62€
| Производитель | Navitel |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Producer product name | Smart box max |
| Напряжение | Input voltage 12-40 V; Output voltage 5 V В |
| Gross depth (mm) | 80 мм |
| Gross height (mm) | 180 мм |
| Gross width (mm) | 65 мм |
| Packing quantity | 40 шт. |
| Paper/Pasteboard | 70.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.09 кг |
| Volume (m3) | 0.000936 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 380 мм |
| Gross width master carton | 350 мм |
| Gross height master carton | 340 мм |
| Net weight master carton | 8.2 кг |
| Tare weight master carton | 0.452 кг |
| Palette Qty | 1520 шт. |
| Gross weight | 0.205 кг |
| Net weight | 0.115 кг |
| Тип коннектора | Mini-USB, micro-USB via adapter |
| Другие особенности | The NAVITEL SMART BOX MAX power adapter supplies power to the recorder (or other device) when the ignition is turned off (for example in parking mode). |
| Длина кабеля | 4.5 м |
| Сила тока | 2 А |
| Вес | 125 гр. |
| Dimensions (HxWxD) | 60 × 55 × 18 мм |