Eaton | UPS | 5E Gen2 900UD DIN | 900 VA | 480 W
- Код товара: 402353
- EAN: 3553340704246
- MPN: 5E900UD
84.12€
Без налога: 69.52€
| Производитель | Eaton |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PH |
| Producer product name | 5E Gen2 900UD DIN |
| Producer product family | UPS |
| Вместимость | 480 Вт |
| Емкость | 900 ВА |
| Gross depth (mm) | 305.00 мм |
| Gross height (mm) | 105.00 мм |
| Gross width (mm) | 198.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 500.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 40.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.54 кг |
| TI weight (kg) | 2.30 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 171 шт. |
| Gross weight | 5.84 кг |
| Net weight | 5.30 кг |
| Топология ИБП | Line-Interactive |
| Формат | Tower |
| Цвет товара | Black |
| Электрические разъёмы на выходе | DIN/IT |