Logilink | USB 2.0 extensio cable, | USB-A to USB-A USB A female | USB A male
- Preces kods: 005525
- EAN: 4052792013702
- MPN: CU0011
1.45€
Bez nodokļa: 1.20€
| Ražotājs | Logilink |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Savienotājs 2 | USB A male |
| Savienotājs 1 | USB A female |
| Producer product name | USB 2.0 extensio cable, |
| Tips | USB-A to USB-A |
| Kabeļa garums | 3 m |
| Dzimtes tips | Male/Female |
| Produkta krāsa | Grey |
| USB versija | 2.0 |
| Datu pārsūtīšanas ātrums (max) | 480 Mbit/s |
| Citas funkcijas | USB 2.0 extension cable A to A |
| Net weight | 0.07 kg |
| Gross weight | 0.072 kg |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Volume (m3) | 0.000304175 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.002 kg |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross width (mm) | 115 mm |
| Gross height (mm) | 23 mm |
| PET | 2.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 2840 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |