Logilink | USB 2.0 connection cable | USB-A to USB-B USB A male | USB B male
- Preces kods: 009839
- EAN: 4040849689024
- MPN: CU0009
1.71€
Bez nodokļa: 1.41€
| Ražotājs | Logilink |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Savienotājs 2 | USB B male |
| Savienotājs 1 | USB A male |
| Producer product name | USB 2.0 connection cable |
| Tips | USB-A to USB-B |
| Kabeļa garums | 5 m |
| Dzimtes tips | Male/Male |
| Produkta krāsa | Grey |
| Tehniskās īpašības | 2x AWG 28\n2x AWG 28 |
| Net weight | 0.102 kg |
| Gross weight | 0.105 kg |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Volume (m3) | 0.0003888 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.003 kg |
| Gross depth (mm) | 120 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 27 mm |
| PET | 3.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 4444 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |