Logilink | USB Audio adapter, 7.1 sound effect
- Preces kods: 072078
- EAN: 4052792004212
- MPN: UA0078
6.59€
Bez nodokļa: 5.45€
| Ražotājs | Logilink |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | USB Audio adapter, 7.1 sound effect |
| LED indikatori | Yes |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows XP/Vista/7 |
| Iepakojuma dimensijas (WxDxH) | 124 x 194 x 34 mm |
| Saimnieka interfeiss | USB |
| Iekšējs | No |
| Mikrofons, līnijas izeja | Yes |
| Austiņu izejas | 1 |
| Iepakojuma svars | 80 g |
| Audio izejas kanāli | 7.1 |
| Citas funkcijas | Audio Adapter for USB portInterface: USB 2.0 Type A MaleMicrophone output: 3.5 mm jackSpeaker input: 3.5mm jackLED status indicator, USB PoweredSimulated 7.1 surround sound effectsVirtual Speaker ShifterPlug & Play |
| Net weight | 0.02 kg |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Gross depth (mm) | 195.00 mm |
| Gross width (mm) | 125.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| PET | 1 g |
| Paper/Pasteboard | 52 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 7 g |
| Palette Qty | 1013 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |