Logilink | Wire Cutter | Angled Cutter
- Preces kods: 082042
- EAN: 4260113574249
- MPN: WZ0016
3.07€
Bez nodokļa: 2.54€
| Ražotājs | Logilink |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Wire Cutter |
| Produkta veids | Angled Cutter |
| Iepakojuma dimensijas (WxDxH) | 96 x 230 x 15 in |
| Iepakojuma svars | 80 oz |
| Kabeļa tips | 20-24 AWG |
| Citas funkcijas | Angled CutterIdeal for 20-24 AWG wireFor stripping and cuttingsprungSchneider, 45 ° for small worksinsulated handles |
| Net weight | 0.066 kg |
| Gross weight | 0.084 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.0002337 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.018 kg |
| Gross depth (mm) | 95 mm |
| Gross width (mm) | 12 mm |
| Gross height (mm) | 205 mm |
| PET | 3 g |
| Paper/Pasteboard | 15 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 7394 pcs |