Logilink | USB 2.0 Hub 4-Port, Smile, Green
- Preces kods: 109963
- EAN: 4052792007831
- MPN: UA0138
4.07€
Bez nodokļa: 3.36€
| Ražotājs | Logilink |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | USB 2.0 Hub 4-Port, Smile, Green |
| Produkta krāsa | Green |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows 98SE/ME/200/ |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 480 Mbit/s |
| Iepakojuma svars | 450 g |
| pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| Mac saderība | Yes |
| Īpašās funkcijas | 4x USB PortsCompatible with USB 2.0 standardMaximum speed: 480 Mbit/sNo driver installation requiredHot Plug and Plug & Play |
| Krāsa | Green |
| Net weight | 0.05 kg |
| Tips | USB Hub |
| Gross weight | 0.073 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.023 kg |
| Gross depth (mm) | 155.00 mm |
| Gross width (mm) | 105.00 mm |
| Gross height (mm) | 25.00 mm |
| PET | 13.84 g |
| Paper/Pasteboard | 9.23 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 4247 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |