Logilink | UA0184A, USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter
- Preces kods: 140047
- EAN: 4052792013450
- MPN: UA0184A
15.45€
Bez nodokļa: 12.77€
| Ražotājs | Logilink |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Net weight | 0.023 kg |
| Producer product name | UA0184A, USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Paper/Pasteboard | 15 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Gross depth (mm) | 60 mm |
| Gross width (mm) | 25 mm |
| Gross height (mm) | 103 mm |
| Volume (m3) | 0.0001545 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.017 kg |
| Palette Qty | 11184 pcs |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |