Cablexpert | Patch Cord Cat.5e UTP 0.25m | Black RJ-45 | RJ-45
- Preces kods: 141144
- EAN: 8716309074728
- MPN: PP12-0.25M/BK
0.33€
Bez nodokļa: 0.27€
| Ražotājs | Cablexpert |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | Patch Cord Cat.5e UTP 0.25m |
| Kabeļa garums | 0.25 m |
| RoHS atbilstība | Yes |
| Dzimtes tips | Male/Male |
| Kabeļa standarts | Cat5e |
| Sertifikācija | ISO 9002, UL, DVE |
| Savienotājs 2 | RJ-45 |
| Savienotājs 1 | RJ-45 |
| Kabeļu vairogs | U/UTP (UTP) |
| Skaits iepakojumā | 1 |
| Maksimālais kabeļa garums | 25 cm m |
| Konektora veids | RJ45 - RJ45 |
| Net weight | 0.02 kg |
| Tips | Cat 5E, U/UTP |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 4923 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |