Epson Premium Semigloss Photo Paper 10x15cm, 251g/m2, 50 sheets
- Preces kods: 152331
- EAN: 010343605169
- MPN: C13S041765
10.79€
Bez nodokļa: 8.92€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Net weight | 0.19 kg |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Paper/Pasteboard | 30 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Gross depth (mm) | 105 mm |
| Gross width (mm) | 17 mm |
| Gross height (mm) | 155 mm |
| Volume (m3) | 0.000276675 m³ |
| Palette Qty | 3123 pcs |