Dell | KB216 | Standard | Wired | Russian | Black | 503 g | Numeric keypad
- Preces kods: 171650
- EAN: 5397063745777
- MPN: 580-ADGR
10.78€
Bez nodokļa: 8.91€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 1 year warranty gads(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Produkta krāsa | Black |
| Tips | Standard |
| Producer product name | KB216 |
| Tastatūras izkārtojums | Russian |
| Cipartastatūra | Yes |
| Savienojamības tehnoloģija | Wired |
| Tastatūras svars | 503 g |
| Pele iekļauta | No |
| Svars | 503 g g |
| Dimensijas (WxDxH) | 44.2 cm x 12.7 cm x 2.44 cm (WxDxH) mm |
| Interfeiss | USB |
| Tastatūras dimensijas (WxDxH) | 442 x 127 x 24.4 mm |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Barošanas avota veids | USB |
| Citas funkcijas | Chiclet style |
| Net weight | 0.40 kg |
| Ierīces interfeiss | USB |
| Ieteicamais lietojums | Universal |
| Mērķis, rezultāts | PC/server |
| LED indikatori | Yes |
| Windows taustiņi | Yes |
| Displeja fona gaisma | No |
| Tastatūrā integrētās ierīces | No |
| Karstie taustiņi | Yes |
| Tastatūras veids | Straight |
| Pilna lieluma tastatūra | Yes |
| Materiāls | Plastic |
| Plaukstu atbalsts | Yes |
| Virsmas krāsojums | Monotone |
| Tastatūras konstrukcija | Standard |
| Gross weight | 0.60 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.0022816 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Gross depth (mm) | 460 mm |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Gross height (mm) | 31 mm |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Palette Qty | 379 pcs |