Asus | WT425 | Mouse | Wireless | Red
- Preces kods: 172086
- EAN: 4716659934035
- MPN: 90XB0280-BMU030
12.54€
Bez nodokļa: 10.36€
| Ražotājs | Asus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Produkta krāsa | Red |
| Tips | Mouse |
| Ierīces tips | Wireless |
| Producer product name | WT425 |
| Svars | 64 g g |
| Platums | 106.84 x 14.8 x 6.2mm (LxWxH) cm |
| Augstums | 106.84 x 14.8 x 6.2mm (LxWxH) cm |
| Dziļums | 106.84 x 14.8 x 6.2mm (LxWxH) cm |
| Peles svars | 64 g |
| Minimālās sistēmas prasības | Windows® 8.1; Windows® 8; Windows® 7; Windows® Vista; Windows® XP |
| Dimensijas (WxDxH) | 106.84 x 14.8 x 6.2mm (LxWxH) mm |
| Izšķirtspēja | 1000/1600dpi |
| Citas funkcijas | Optical |
| Net weight | 0.116 kg |
| Ierīces interfeiss | USB |
| Pogu veids | Pressed buttons |
| Ieteicamais lietojums | PC/notebook |
| Ritināšanas virzieni | Vertical |
| Ritināšanas veids | Wheel |
| Frekvences josla | 2.4 GHz |
| Peles ritenīšu skaits | 1 |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optical |
| Mērķis, rezultāts | Office |
| Kustības izšķirtspēja | 1600 DPI |
| Programmējamas peles pogas | Yes |
| Pogu skaits | 6 |
| Jaudas avots | Batteries |
| LED indikatori | Yes |
| Standarts Plug and Play | Yes |
| Formas faktors | Right-handed |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 7 Enterprise |
| Gross weight | 0.214 kg |
| Packing quantity | 12 pcs |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.00155916 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.098 kg |
| Gross depth (mm) | 142 mm |
| Gross width (mm) | 61 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Plastic (No PET) | 22.00 g |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Type of battery | Battery |
| Paper/Pasteboard | 76.00 g |
| Gross depth master carton | 315 mm |
| Gross width master carton | 210 mm |
| Gross height master carton | 400 mm |
| Net weight master carton | 2.568 kg |
| Tare weight master carton | 0.45 kg |
| Palette Qty | 780 pcs |