Logitech | Mouse | M235 | Wireless | Grey/ black
- Preces kods: 182266
- EAN: 5099206027169
- MPN: 910-002201
14.86€
Bez nodokļa: 12.28€
| Ražotājs | Logitech |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Grey/ black |
| Producer product name | M235 |
| Producer product family | Mouse |
| Ierīces tips | Wireless |
| Ierīces interfeiss | RF Wireless |
| Rullējamais ritentiņš | Yes |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optical |
| Pogu skaits | 3 |
| Peles ritenīšu skaits | 1 |
| Formas faktors | Right-hand |
| USB nepieciešams | Yes |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows XP, Windows |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Standarts Plug and Play | Yes |
| Atkārtoti uzlādējams | No |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 1 |
| Baterijas tips | AA |
| Atbalstītās Mac operētājsistēmas | Yes |
| Net weight | 0.80 kg |
| Gross weight | 0.867 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.067 kg |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| PET | 29.00 g |
| Paper/Pasteboard | 38.00 g |
| Embeeded battery | Yes |
| Palette Qty | 332 pcs |
| Peles svars | 84 g |