Thermal Grizzly | Thermal Grizzly Thermal spatula for thermal grase. 3pc
- Preces kods: 183241
- EAN: 4260711990076
- MPN: TG-AS-3-50
1.84€
Bez nodokļa: 1.52€
| Ražotājs | Thermal Grizzly |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Thermal Grizzly Thermal spatula for thermal grase. 3pc |
| Net weight | 0.002 kg |
| Gross weight | 0.005 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.0000085 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.003 kg |
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross width (mm) | 10 mm |
| Gross height (mm) | 85 mm |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Paper/Pasteboard | 13.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 200000 pcs |