LK-K-01 | 1.8 m | 100 g
- Preces kods: 189493
- EAN: 8716309087094
- MPN: LK-K-01
2.25€
Bez nodokļa: 1.86€
| Ražotājs | Cablexpert |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Kabeļa garums | 1.8 m |
| Svars | 100 g |
| Producer product name | LK-K-01 |
| Slēdzenes veids | Key |
| Produkta krāsa | Silver |
| Kabeļa diametrs | 4 mm |
| Iekļauto atslēgu skaits | 2 |
| Materiāls | Polyvinyl chloride, Steel |
| Net weight | 0.094 kg |
| Gross weight | 0.134 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.000945 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Gross depth (mm) | 150 mm |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Gross height (mm) | 210 mm |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1829 pcs |