Muse | MD-202RDW | Portable radio CD player | White
- Preces kods: 191937
- EAN: 3700460204242
- MPN: MD-202RDW
39.11€
Bez nodokļa: 32.32€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Produkta krāsa | White |
| Modinātājsignāla funkcija | No |
| Produkta nosaukums | Portable radio CD player |
| Producer product name | MD-202RDW |
| NFC features | No |
| Iebūvēta displeja | Yes |
| Aizmidzināšanas funkcija | No |
| Net weight | 1.074 kg |
| Gross weight | 1.6 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 520.00 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Packing quantity | 4 pcs |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.526 kg |
| Gross depth (mm) | 290.00 mm |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth master carton | 475 mm |
| Gross width master carton | 305 mm |
| Gross height master carton | 330 mm |
| Net weight master carton | 6.4 kg |
| Tare weight master carton | 0.813 kg |
| Palette Qty | 144 pcs |