Logilink | 2 x Gigabit Lan (RJ 45) | PCIe
- Preces kods: 198903
- EAN: 4052792030600
- MPN: PC0075
31.57€
Bez nodokļa: 26.09€
| Ražotājs | Logilink |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Saimnieka interfeiss | PCIe |
| Producer product name | 2 x Gigabit Lan (RJ 45) |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Tips | Lan card |
| Citas funkcijas | Chipset: Realtek 8111F + Asmedia 1182E Ports: 2x (RJ45) Gigabit Ethernet Complies with PCI-Express Base Specification Revision 2.0 Fully compliant with IEEE 802.3, 802.3u and 802.3ab Supports full duplex flow control (IEEE 802.3x) Supports IEEE 802.1P layer 2 Priority Encoding Supports IEEE 802.1Q VLAN tagging Supports WOL (Wake-On-LAN) function Size: 120.0 x 92.6 x 21.5 mm (LxWxT) |
| Savienojamības tehnoloģija | Wired |
| Mac saderība | No |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 1 Mbit/s |
| Standarts Plug and Play | Yes |
| Seriaļo pieslēgvietu skaits | 2 |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 25.00 mm |
| PET | 4.50 g |
| Paper/Pasteboard | 25.50 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2821 pcs |