Lenovo | 4X30H56886 | Wireless | Professional Laser Mouse | Black
- Preces kods: 202957
- EAN: 889561017234
- MPN: 4X30H56886
30.13€
Bez nodokļa: 24.90€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 4X30H56886 |
| Ierīces tips | Professional Laser Mouse |
| Tips | Wireless |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross weight | 0.177 kg |
| Net weight | 0.036 kg |
| Atkārtoti uzlādējams | No |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 2 AA |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Laser |
| Peles ritenīšu skaits | 1 |
| Ritināšanas virzieni | Vertical/Horizontal |
| Svars | 180 g |
| Baterijas pievienotas | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.0006525 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.141 kg |
| Gross depth (mm) | 145 mm |
| Gross width (mm) | 45.00 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 133.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 1324 pcs |