Lenovo | 65W Standard AC Power Adapter (USB Type-C) | USB | 5-20 V
- Preces kods: 205934
- EAN: 191200521539
- MPN: 4X20M26272
38.33€
Bez nodokļa: 31.68€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 65W Standard AC Power Adapter (USB Type-C) |
| Izvades interfeiss | USB |
| Izejas spriegums | 5-20 V |
| Gross weight | 0.43 kg |
| Net weight | 0.36 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 12 pcs |
| Volume (m3) | 0.00150436 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Gross depth (mm) | 263 mm |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Gross height (mm) | 52 mm |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 67.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 334 mm |
| Gross width master carton | 232 mm |
| Gross height master carton | 277 mm |
| Net weight master carton | 5.088 kg |
| Tare weight master carton | 0.365 kg |
| Palette Qty | 960 pcs |
| Produkta krāsa | Black |
| Ieejas spriegums | 100-240 V |