Lenovo | Standard AC Power Adapter Type-C | USB | 45 W | 5 - 20 V
- Preces kods: 207788
- EAN: 191200521720
- MPN: 4X20M26256
32.78€
Bez nodokļa: 27.09€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Izejas spriegums | 5 - 20 V |
| Izejas jauda | 45 W |
| Izvades interfeiss | USB |
| Producer product name | Standard AC Power Adapter Type-C |
| Gross weight | 0.37 kg |
| Net weight | 0.3 kg |
| Citas funkcijas | Compatible with ThinkPad USB-C enabled laptops and tablets. Smart Voltage technology. |
| Produkta krāsa | Black |
| Ieejas spriegums | 100-240 V |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00150436 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Gross depth (mm) | 263 mm |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Gross height (mm) | 52 mm |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Paper/Pasteboard | 67.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 593 pcs |