Lenovo | USB-C to USB-C | USB-C to USB-C USB-C male | USB-C male
- Preces kods: 220686
- EAN: 192158624846
- MPN: 4X90Q59480
32.78€
Bez nodokļa: 27.09€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Savienotājs 2 | USB-C male |
| Savienotājs 1 | USB-C male |
| Tips | USB-C to USB-C |
| Producer product name | USB-C to USB-C |
| Gross weight | 0.101 kg |
| Net weight | 0.09 kg |
| Produkta krāsa | Black |
| Kabeļa garums | 2 m |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.000151875 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.011 kg |
| Gross depth (mm) | 135 mm |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Gross height (mm) | 25 mm |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Paper/Pasteboard | 7.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 5689 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |