Lenovo | USB-C DC Travel Power Adapter | USB Type-C | 65 W | Travel adapter
- Preces kods: 221733
- EAN: 192076259489
- MPN: 40AK0065WW
54.75€
Bez nodokļa: 45.25€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Izejas jauda | 65 W |
| Tips | Travel adapter |
| Izvades interfeiss | USB Type-C |
| Producer product name | USB-C DC Travel Power Adapter |
| Gross weight | 0.194 kg |
| Net weight | 0.117 kg |
| Produkta krāsa | Black |
| Ieejas spriegums | 12/24 V |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.077 kg |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 77.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 1500 pcs |