Logilink | USB 2.0 A to USB 2.0 B Cable | USB A male | USB B male
- Preces kods: 222272
- EAN: 4260113560303
- MPN: CU0007
1.00€
Bez nodokļa: 0.83€
| Ražotājs | Logilink |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Savienotājs 2 | USB B male |
| Savienotājs 1 | USB A male |
| Producer product name | USB 2.0 A to USB 2.0 B Cable |
| Gross weight | 0.051 kg |
| Net weight | 0.048 kg |
| Citas funkcijas | USB A Type Male - B Type Male |
| Kabeļa garums | 1.8 m |
| Dzimtes tips | Male/Male |
| Produkta krāsa | Grey |
| USB versija | 2.0 |
| Datu pārsūtīšanas ātrums (max) | 480 Mbit/s |
| USB savienotājs | USB Type-A, USB Type |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.000242 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.003 kg |
| Gross depth (mm) | 110 mm |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| PET | 2.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Paper/Pasteboard | 1 g |
| Palette Qty | 7140 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |