Lenovo | USB-C to USB-A Adapter
- Preces kods: 225694
- EAN: 192158637471
- MPN: 4X90Q59481
13.95€
Bez nodokļa: 11.53€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross weight | 0.025 kg |
| Net weight | 0.015 kg |
| Tips | USB-C to USB-A |
| Producer product name | USB-C to USB-A Adapter |
| Produkta krāsa | Black |
| Kabeļa garums | 0.14 m |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.0001495 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross width (mm) | 10 mm |
| Gross height (mm) | 130 mm |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Paper/Pasteboard | 7.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 11559 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |