Lenovo | 0.08 m | Black | Ethernet Extension Adapter Gen 2
- Preces kods: 226400
- EAN: 192330021951
- MPN: 4X90Q84427
34.55€
Bez nodokļa: 28.55€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Ethernet Extension Adapter Gen 2 |
| Produkta krāsa | Black |
| Kabeļa garums | 0.08 m |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.000195 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.011 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Gross depth (mm) | 75 mm |
| Gross width (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 20 mm |
| Paper/Pasteboard | 7.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 8862 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.032 kg |
| Net weight | 0.021 kg |