Lexmark 58D2U0E | Toner cartridge | Black
- Preces kods: 235197
- EAN: 734646669917
- MPN: 58D2U0E
738.97€
Bez nodokļa: 610.72€
| Ražotājs | Lexmark |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 58D2U0E |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Toner cartridge |
| Gross depth (mm) | 395 mm |
| Gross height (mm) | 220 mm |
| Gross width (mm) | 145 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.0126005 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 860 g |
| PET | 30 g |
| Plastic (No PET) | 110 g |
| Palette Qty | 69 pcs |
| Gross weight | 2.065 kg |
| Net weight | 1.065 kg |
| Daudzums | 1 |
| Lappušu apjoms | 55000 lappuses |
| Savienojamie produkti | Lexmark MS725dvn, MS823dn, MS823n, MS825dn, MS826de, MX722ade, MX722adhe, MX722de, MX722dhe, MX725adve, MX822ade, MX822ADTFE, MX822adxe, MX826ade, MX826adxe, MX826de |