Lenovo | ThinkPad USB3.0 to Ethernet Adapter
- Preces kods: 241140
- EAN: 193124150352
- MPN: 4X90S91830
20.52€
Bez nodokļa: 16.96€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | ThinkPad USB3.0 to Ethernet Adapter |
| Gross depth (mm) | 22 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.012 kg |
| Volume (m3) | 0.0000792 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Paper/Pasteboard | 7 g |
| Palette Qty | 10909 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.035 kg |
| Net weight | 0.023 kg |