Lenovo | USB-C to HDMI 2.0b Adapter | USB-C | HDMI
- Preces kods: 249382
- EAN: 192940376274
- MPN: 4X90R61022
25.99€
Bez nodokļa: 21.48€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Savienotājs 2 | HDMI |
| Savienotājs 1 | USB-C |
| Producer product family | USB-C to HDMI 2.0b Adapter |
| Paper/Pasteboard | 7.75 g |
| Plastic (No PET) | 4.50 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth (mm) | 30 mm |
| Gross height (mm) | 220 mm |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.012 kg |
| Volume (m3) | 0.000132 m³ |
| Palette Qty | 6545 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Net weight | 0.038 kg |