Caso | Bar Vacuum sealer | VC11 | Power 120 W | Temperature control | Stainless steel
- Preces kods: 252191
- EAN: 4038437013696
- MPN: 01369
62.25€
Bez nodokļa: 51.45€
| Ražotājs | Caso |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | VC11 |
| Producer product family | Bar Vacuum sealer |
| Produkta krāsa | Stainless steel |
| Jauda | 120 W |
| Temperatūras kontrole | Yes |
| Gross depth (mm) | 370 mm |
| Gross height (mm) | 206 mm |
| Gross width (mm) | 103 mm |
| Ferrous metals | 13.00 g |
| Packing quantity | 2 pcs |
| Paper/Pasteboard | 237.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Volume (m3) | 0.00785066 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 385 mm |
| Gross width master carton | 220 mm |
| Gross height master carton | 226 mm |
| Net weight master carton | 3.656 kg |
| Tare weight master carton | 0.325 kg |
| Palette Qty | 180 pcs |
| Gross weight | 1.828 kg |
| Net weight | 1.578 kg |
| Vakuuma kamera | Integrated |
| Griezējs iekļauts | Yes |
| Ruļļa platums | 30 cm |
| Iekšējais ruļļu konteiners | Yes |
| Citas funkcijas | Manual sealing time settings (dry & moist). Electronic temperature monitoring of weld seam. |
| Tips | Vacuum Sealers |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | 10 vacuum bags 20 x 30 cm |