PanzerGlass | 2661 | Screen Protector | iPhone | X/XS | Tempered glass | Transparent
- Preces kods: 266306
- EAN: 5711724026614
- MPN: 2661
16.21€
Bez nodokļa: 13.40€
| Ražotājs | PanzerGlass |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | DE |
| Savietojamība | X/XS |
| Zīmolu saderība | iPhone |
| Produkta krāsa | Transparent |
| Materiāls | Tempered glass |
| Korpusa veids | Screen Protector |
| Producer product name | 2661 |
| Packing quantity | 10 pcs |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.059 kg |
| Gross depth (mm) | 12 mm |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Gross height (mm) | 195 mm |
| Volume (m3) | 0.0002574 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.015 kg |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Gross depth master carton | 140 mm |
| Gross width master carton | 120 mm |
| Gross height master carton | 210 mm |
| Net weight master carton | 0.59 kg |
| Tare weight master carton | 0.035 kg |
| Paper/Pasteboard | 5 g |
| Palette Qty | 4890 pcs |
| Net weight | 0.044 kg |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 5.8 in |