Logilink | USB 3.2 Gen 1x1 Cable | CU0174 | USB-C to USB-A USB-C Male | USB-A Male
- Preces kods: 267721
- EAN: 4052792055238
- MPN: CU0174
2.81€
Bez nodokļa: 2.32€
| Ražotājs | Logilink |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | USB-C to USB-A |
| Producer product name | CU0174 |
| Producer product family | USB 3.2 Gen 1x1 Cable |
| Savienotājs 2 | USB-A Male |
| Savienotājs 1 | USB-C Male |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 15 mm |
| Gross weight | 0.045 kg |
| Gross width (mm) | 130 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.0002535 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Palette Qty | 6817 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Net weight | 0.035 kg |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Produkta krāsa | White |
| Short Description | With the USB 3.2 Gen1x1 cable from LogiLink you can charge your USB-C devices or synchronise data such as photos, videos, music or other data. And all this at a data transfer rate of up to 5 Gbps with a current capacity of up to 3A. Ideal in the office for connecting USB-C devices or as a daily companion for charging your mobile devices. |