Lenovo | USB-C 7-in-1 Hub | Adapter | USB-C
- Preces kods: 294811
- EAN: 193268856752
- MPN: GX90T77924
46.16€
Bez nodokļa: 38.15€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Adapter |
| Izvades interfeiss | USB-C |
| Producer product name | USB-C 7-in-1 Hub |
| Gross depth (mm) | 91 mm |
| Gross height (mm) | 202 mm |
| Gross weight | 0.134 kg |
| Gross width (mm) | 26 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 7.75 g |
| Plastic (No PET) | 4.50 g |
| Tare weight (kg) | 0.012 kg |
| Volume (m3) | 0.000477932 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1808 pcs |
| Net weight | 0.122 kg |
| Citas funkcijas | Expand Ports: 2 x USB3.0; 1 x USB2.0; 1 x HDMI 1.4; 1 x TF Card Reader; 1 x SD Card Reader; 1 x USB-C Charging Port |
| USB portu skaits | 4 |
| Produkta krāsa | Iron Grey |