Duux | Filter Cartridge for Tag | DXHUC01
- Preces kods: 299706
- EAN: 8716164997026
- MPN: DXHUC01
15.22€
Bez nodokļa: 12.58€
| Ražotājs | Duux |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | DXHUC01 |
| Producer product family | Filter Cartridge for Tag |
| Gross depth (mm) | 66.00 mm |
| Gross height (mm) | 93 mm |
| Gross weight | 0.116 kg |
| Gross width (mm) | 67 mm |
| Packing quantity | 40 pcs |
| Paper/Pasteboard | 25.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.000411246 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 350 mm |
| Gross width master carton | 293 mm |
| Gross height master carton | 203 mm |
| Net weight master carton | 4.64 kg |
| Tare weight master carton | 0.208 kg |
| Palette Qty | 3320 pcs |
| Net weight | 0.091 kg |
| Funkcijas | Removes bacteria and limescale from the water. |
| Svars | 300 g |