Kingston | DataTraveler Exodia USB Flash Drive | 64 GB | USB 3.2 Gen 1 | Black/Blue
- Preces kods: 310365
- EAN: 740617309829
- MPN: DTX/64GB
6.00€
Bez nodokļa: 4.96€
| Ražotājs | Kingston |
| Garantija | 5 gads(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Kapacitāte | 64 GB |
| Interfeisa tips | USB 3.2 Gen 1 |
| Produkta krāsa | Black/Blue |
| Producer product name | DataTraveler Exodia USB Flash Drive |
| Gross depth (mm) | 102 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gross width (mm) | 10 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.0001173 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 1.00 g |
| Palette Qty | 14731 pcs |
| Net weight | 0.015 kg |
| Īpašās funkcijas | Protective Cap, Large loop |
| Savietojamība | Windows 10, 8.1, 8; Mac OS (v.10.10.x +); Linux (v. 2.6.x +); Chrome OS |