Lenovo | Essential Stereo Analog Headset | Essential Stereo | Yes | 3.5 mm
- Preces kods: 310743
- EAN: 889955751690
- MPN: 4XD0K25030
24.13€
Bez nodokļa: 19.94€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 1 gads(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Essential Stereo |
| Producer product family | Essential Stereo Analog Headset |
| Microphone | Yes |
| Konektora veids | 3.5 mm |
| Gross depth (mm) | 180 mm |
| Gross height (mm) | 60 mm |
| Gross weight | 0.222 kg |
| Gross width (mm) | 187.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 9 g |
| Plastic (No PET) | 13.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.022 kg |
| Volume (m3) | 0.0020196 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 856 pcs |
| Net weight | 0.2 kg |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Bezvadu savienojumi | No |
| trokšņu slāpēšana | No |
| Citas funkcijas | Comfort fit stereo ear pieces with 180 Degree Microphone, Adjustable Headband and Boom Arm. The VOIP optimized headset offers a clear and crisp sound with a professional look and feel. The universal 3.5 mm audio jack fits variety of devices. Tested with communication tools: Skype for Business, Teams, Zoom, Webex. |
| Draivera lielums | 2 x 30 mm |
| Kabeļa garums | 1.2 m |
| Produkta krāsa | Black |
| Jutīgums | 98 dB |
| Mikrofona frekvence | 20-20000 Hz |
| USB uzlādešanas ports | No |
| Ierīces savienojamība | Analog |
| Svars | 110 g |