Kingston | DataTraveler Exodia | 128 GB | USB 3.2 | Black
- Preces kods: 313822
- EAN: 740617309928
- MPN: DTX/128GB
9.78€
Bez nodokļa: 8.08€
| Ražotājs | Kingston |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Kapacitāte | 128 GB |
| Interfeisa tips | USB 3.2 |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | DataTraveler Exodia |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Gross width (mm) | 10 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.000115 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 1.00 g |
| Palette Qty | 7513 pcs |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Net weight | 0.015 kg |
| Materiāls | Metal, plastic |