Muse | M-025 R | Portable radio | Black
- Preces kods: 318195
- EAN: 3700460207656
- MPN: M-025R
12.64€
Bez nodokļa: 10.45€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Produkta krāsa | Black |
| Modinātājsignāla funkcija | No |
| Produkta nosaukums | M-025 R |
| Produktu saime | Portable radio |
| NFC features | No |
| Gross depth (mm) | 137 mm |
| Gross height (mm) | 80 mm |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Packing quantity | 10 pcs |
| Paper/Pasteboard | 45 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.075 kg |
| Volume (m3) | 0.0004932 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 245 mm |
| Gross width master carton | 150 mm |
| Gross height master carton | 180 mm |
| Net weight master carton | 1.95 kg |
| Tare weight master carton | 0.066 kg |
| Palette Qty | 2610 pcs |
| Gross weight | 0.195 kg |
| FM antena | Swivel rod antenna |
| Skaļuma kontrole | Rotary volume control with ON /OFF switch |
| Aizmidzināšanas funkcija | No |
| Citas funkcijas | Phones jack |
| Net weight | 0.12 kg |
| Svars | 156 g |
| FM radio | Yes |
| Dimensijas (WxDxH) | 32x130x70 mm |
| Tūnera tips | Analog tuner |
| Atbalstītās frekvences | FM/MW |
| Interneta radio | No |
| Iebūvēti skaļruņi | Yes |
| Bluetooth | No |
| Iebūvēta displeja | No |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 2 |
| Baterijas tips | Battery backup : 2x1.5V AAA/R03/UM4 type battery (not included) |