Lenovo | ThinkCentre Tiny Sandwich Kit II | Black
- Preces kods: 329219
- EAN: 191376177356
- MPN: 4XH0N04098
38.33€
Bez nodokļa: 31.68€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | ThinkCentre Tiny Sandwich Kit II |
| Gross weight | 0.942 kg |
| Net weight | 0.841 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.101 kg |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 255 mm |
| Gross width (mm) | 80 mm |
| Gross height (mm) | 235 mm |
| Volume (m3) | 0.004794 m³ |
| Paper/Pasteboard | 96 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Palette Qty | 360 pcs |
| Īpašās funkcijas | The ThinkCentre Tiny Sandwich Kit II is a mechanical bracket which can mount your ThinkCentre Tiny PC between the monitor and ThinkCentre Extend Arm. The Tiny Sandwich kit enables more desktop and floor space while providing a secure solution to protect your Tiny PC. This attractive space-saving solution is constructed of high-grade steel and mounts easily with screws. The open architecture provides easy access to the various ports and control buttons on your ThinkCentre Tiny PC |