Laminator Pixel A4
- Preces kods: 334706
- EAN: 043859753215
- MPN: 5601401
83.82€
Bez nodokļa: 69.27€
| Ražotājs | Fellowes |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta nosaukums | Laminator Pixel A4 |
| Gross depth (mm) | 395 mm |
| Gross height (mm) | 122 mm |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Packing quantity | 2 pcs |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.0077104 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 412 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Gross height master carton | 145 mm |
| Net weight master carton | 4.1 kg |
| Tare weight master carton | 0.345 kg |
| Palette Qty | 170 pcs |
| Gross weight | 2.05 kg |
| Net weight | 1.75 kg |
| Citas funkcijas | Automatically shuts off after 30 minutes of inactivity for zero energy consumption. Reduces the surface temperature of the laminator, ensuring it is safe to touch |