Logitech | Gaming Mouse | G102 LIGHTSYNC | Wired | USB | Black
- Preces kods: 335570
- EAN: 5099206089235
- MPN: 910-005823
21.67€
Bez nodokļa: 17.91€
| Ražotājs | Logitech |
| Garantija | 2 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | G102 LIGHTSYNC |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| Connection type | USB |
| Ierīces tips | Wired |
| Gross depth (mm) | 38.2 mm |
| Gross height (mm) | 116.6 mm |
| Gross width (mm) | 62.15 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 1469.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 18 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.000276823558 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.105 kg |
| Net weight | 0.09 kg |
| Sensors | Gaming-grade |
| Buttons | 6 programmable |
| Kabeļa garums | 2.1 m |
| Rullējamais ritentiņš | Scroll wheel (up/down) |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optical |