Lenovo | Travel Adapter | USB-C AC | 65 W
- Preces kods: 342519
- EAN: 0194552822231
- MPN: 40AW0065WW
80.51€
Bez nodokļa: 66.54€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | USB-C AC |
| Producer product family | Travel Adapter |
| Izejas jauda | 65 W |
| Gross depth (mm) | 175 mm |
| Gross height (mm) | 80 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 88 g |
| Plastic (No PET) | 138 g |
| Tare weight (kg) | 0.226 kg |
| Volume (m3) | 0.0014 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Palette Qty | 601 pcs |
| Gross weight | 0.346 kg |
| Net weight | 0.12 kg |
| Produkta krāsa | Black |