Natec | Bookshelf Speaker | NGL-1641 Cougar
- Preces kods: 350333
- EAN: 5901969426113
- MPN: NGL-1641
15.23€
Bez nodokļa: 12.59€
| Ražotājs | Natec |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Producer product name | NGL-1641 Cougar |
| Producer product family | Bookshelf Speaker |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Gross width (mm) | 145 mm |
| Packing quantity | 16 pcs |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.235 kg |
| Volume (m3) | 0.00464 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 35 g |
| TI weight (kg) | 0.50 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Ferrous metals | 800.00 g |
| Gross depth master carton | 410 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Gross height master carton | 610 mm |
| Net weight master carton | 15.04 kg |
| Tare weight master carton | 1.446 kg |
| Palette Qty | 320 pcs |
| Gross weight | 0.94 kg |
| Net weight | 0.705 kg |
| Citas funkcijas | Total power output: 6 W x 2; SNR: ≥80dBA; Sound pressure level: 90 dBA |
| Īpašās funkcijas | Speakers with an output power of 6W, diameter of 40 mm and the additional Bass Reflex system ensure high-quality sound with deep and dynamic undistorted bass; Don't take up valuable desk space for perfect sound. The case of Natec COUGAR speakers is made of plastic and wood for better resonance suppression, which provides a fuller, warmer and more natural sound |
| Produkta krāsa | Black |
| Ieejas tips | 1 x AUX, 1 USB Type-A |
| Savietojamība | iOS, Android, MacOS, or Windows device |
| Frekvences diapazons | 80 - 20k Hz |