Braun | Foil and Cutter replacement pack | 31S
- Preces kods: 357103
- EAN: 4210201072829
- MPN: Kombipack 31S
21.96€
Bez nodokļa: 18.15€
| Ražotājs | Braun |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Producer product name | 31S |
| Producer product family | Foil and Cutter replacement pack |
| Gross depth (mm) | 80 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross weight | 0.018 kg |
| Gross width (mm) | 25 mm |
| Net weight | 0.009 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.009 kg |
| Volume (m3) | 0.00032 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 9 g |
| Palette Qty | 2700 pcs |