Epson Singlepack UltraChrome Pro 6 | T48M2 700ml | Ink cartrige | Cyan
- Preces kods: 363739
- EAN: 8715946692906
- MPN: C13T48M200
261.59€
Bez nodokļa: 216.19€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | T48M2 700ml |
| Producer product family | Singlepack UltraChrome Pro 6 |
| Drukājamās krāsas | Cyan |
| Tips | Ink cartrige |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross height (mm) | 350 mm |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Volume (m3) | 0.00181125 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Palette Qty | 954 pcs |
| Gross weight | 1.039 kg |
| Net weight | 0.939 kg |
| Daudzums | Singlepack |
| Kapacītāte | 700 ml |
| Savienojamie produkti | SureColor SC-P8500D STD |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |