Bissell | FreshStart Clean-Out Cycle Solution | 2000 ml
- Preces kods: 372937
- EAN: 011120269215
- MPN: 3556
31.31€
Bez nodokļa: 25.88€
| Ražotājs | Bissell |
| Izcelsmes valsts | US |
| Skaļums | 2000 ml |
| Producer product name | FreshStart Clean-Out Cycle Solution |
| Gross depth (mm) | 114.00 mm |
| Gross height (mm) | 292.00 mm |
| Gross width (mm) | 165.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 84.00 g |
| Gross depth master carton | 240 mm |
| Gross width master carton | 213 mm |
| Gross height master carton | 253 mm |
| Net weight master carton | 6.498 kg |
| Tare weight master carton | 0.22 kg |
| Palette Qty | 315 pcs |
| Gross weight | 2.88 kg |
| Net weight | 2.28 kg |
| Citas funkcijas | FreshStart Clean Out Cycle solution is the BISSELL recommended wash device cleaner for all CrossWave Devices |
| Savietojamība | for All CrossWave devices |